טיפולים בתא לחץ

טיפולים בתא לחץ מבוססים על רמת חמצן גבוהה המוזרמת לגוף באמצעות מערכת הנשימה ומשפרת באופן משמעותי את איכות חיי המטופל.

כיצד מתבצע טיפול בתא לחץ?

תא לחץ הוא תא בעל עמידות גבוהה בפני לחץ. המטופלים השוהים בחלל התא נושמים דרך מסכה אישית חמצן בריכוז גבוה מהלחץ הקיים באוויר. רמת החמצן הגבוהה מעלה את רמות החמצן במערכת הדם של המטופל, וכתוצאה מכך חל שיפור בפעילות מערכות הגוף.

בתחילת טיפול בתא לחץ, המטופלים עשויים לחוש לחץ קל באוזניים. תחושת לוואי זו ניתנת להקלה בעזרת הצוות הנוכח בשטח, תופעת הלחץ באוזניים מוגבלת לשעת הטיפול בלבד, ומיד עם הורדת הלחץ בתא, היא חולפת מאליה.

חשוב לציין, כי הטיפול בתא לחץ הינו אינדיבידואלי ומשפיע על כל אחד מהמטופלים באופן שונה.

טיפולים בתא לחץ – לשיפור איכות החיים

טיפול בתא לחץ הינו טיפול פרא – רפואי, אשר איננו מיועד להחליף את הטיפול הרפואי השוטף ומאפשר למטופלים לשפר את איכות חייהם באופן משמעותי, כשהם חווים הקלה בתסמינים שונים המעיקים על תפקודם בכל מישורי החיים.

ממצאי מחקרים מעלים כי כשבעים אחוזים מכלל החולים בפיברומיאלגיה חוו שינוי משמעותי לטובה באיכות חייהם לאחר סדרת טיפולים. השיפור בא לידי ביטוי בהפחתה משמעותית של תחושת הכאב, באיכות השינה ובביצועים לאורך שגרת היום יום השוטפת.

זאת ועוד, גם ספורטאים מוצאים תועלת רבה בטיפולים בתא לחץ כמענה לפציעות ספורטאים, המהוות תופעה שכיחה אך מטרידה המונעת מהספורטאי לשוב לפעילות שגרתית ומעכבת את הישגיו. בהתחשב בעובדה שחמצן מהווה כלי רב עוצמה לחידוש ולריפוי של רקמות הגוף, תא הלחץ מספק לספורטאים מענה אפקטיבי ומהיר יחסית, המשקם את הרקמות הפגועות ונוסך בגוף כולו אנרגיה חיונית.

אומרים ‘לא’ לזקנה!

הטיפול באמצעות תא לחץ מציע מהפך של ממש גם בתחום האנטי – אייג’ינג. החמצן משפר את זרימת הדם אל המוח ועשוי להשפיע לטובה על יכולותיו הקוגניטיביות של המטופל לאורך זמן. מעבר לכך, החמצן תורם באופן משמעותי להצערת תאי העור ולחידושם ומונע מהזמן החולף לחולל נזקים בעורו של המטופל, הנהנה ממראה צעיר ומחמיא יותר.

פז קאר – כי חשוב לנו שתרגישו הכי טוב שאפשר

מכון פז קאר מעמיד לרשותכם תא לחץ עדכני מתוך שאיפה מתמדת לשפר באופן מקסימלי את איכות חייו של כל מטופל. הטיפול מבוצע תוך התאמה ספציפית למצבו הרפואי של המטופל ולאחר פגישה אישית עם הרופא, המוודא את התאמת הטיפול למטופל ומתווה את אופן הטיפול הנדרש. שירותי המכון מיועדים למטופלים בכל גיל, ילדים ומבוגרים כאחד. במידה והילד זקוק לליווי, ניתן להצטרף אליו ולשהות לצדו במהלך הטיפול

וזה לא הכל! כשירות משלים מפנק, המכון מציע  גם מבחר עיסויים מפנקים ברמה הגבוהה ביותר!