תא לחץ

טיפול בתא לחץ מנצל את תרומתו הברוכה של החמצן למערכות הגוף השונות, ובאמצעות חשיפה לחמצן ברמת לחץ הגבוהה מלחץ החמצן האטמוספירי, ניתן להקל באופן משמעותי על סבלם של חולים הסובלים מבעיות רפואיות קשות כאלה ואחרות.

מהו תא לחץ?

תא לחץ הוא תא אליו שבוא נושמים חמצן בלחץ גבוה יותר מרמת לחץ החמצן הקיימת באטמוספירה. באמצעות הטיפול, מוגברת כמות החמצן המוזרמת לרקמות השונות בגוף, כאשר הלחץ הסביבתי בתא החמצן מוגדר בהתאם לפרמטרים קבועים ומאפשר למטופלים לנשום 100% חמצן.

טיפול בתא לחץ לחולים לאחר שבץ מוחי

כפועל יוצא מדימום מוחי או מחסימת כלי דם במוח על רקע שבץ מוחי, רקמת המוח עשויה להינזק במספר דרגות חומרה. במידה ונוצר נמק מוחי, לא ניתן להועיל לתא המת, אך ניתן בהחלט לטפל בסביבת התא ולשפר את הפגיעה המוחית הסביבתית הבאה לידי ביטוי בפגיעה בחילוף החומרים של התאים, אשר מונעת מהם ייצור אנרגיה מספקת לתפקודם. טיפול בתא לחץ באזורים מוחיים אלה עשוי לשפר את חילוף החומרים של התאים המוחיים ולהשיב אותם לתפקוד מלא.

טיפול בפצעים קשים לריפוי

​פצע קשה לריפוי הוא פצע שאיננו חולף לאחר תקופת זמן של כארבעה – שישה שבועות, וזאת, למרות ניסיונות הטיפול המקובלים. הגורמים לעיכוב הליך הריפוי של הפצע עשויים להיות מגוונים, ובמקרים מסוימים, ניתן לעשות שימוש בתא הלחץ כאמצעי להגברת זרימת החמצן לאזור והאצת הליך הריפוי של הפצע.

טיפול בנזקי קרינה

נכון להיום, הטיפול בסרטן באמצעות קרינה מועדף, לרוב, על פני האופציה הכירורגית, אך השימוש בטיפול הקרינתי עשוי להסב נזקי לוואי שונים לרקמות הבריאות הסמוכות לאזור הנגוע. הטיפול בנזקי קרינה באמצעות תא לחץ מסייע, במקרים הנמצאים כמתאימים, בתיקון נזקי קרינה שנוצרו בעצם או ברקמה הרכה.

טיפול בנמק בעצם

נוכחות של חמצן הינה חיונית לחיותם של תאי העצם ולתהליכי הריפוי בהם. טיפול באמצעות תא לחץ תורם להפחתת בצקות ולחצים תוך לשדיים בעצמות, לשיפור של הניקוז הוורידי ולהפחתת דלקות. הטיפול באמצעות תא לחץ עשוי להתאים למקרי נמק בעצם בדרגות נמוכות ולהקל באופן משמעותי על סבלם של החולים, וזאת, ללא התערבות פולשנית למפרקים או לעצמות.

פז קאר – מקצועיות מכל הלב

מכון פז קאר מספק את שירותיו באמצעות תא לחץ מתקדם ובהתבסס על מקצוענות ללא פשרות, על ניסיון מקצועי ועל התאמה רפואית ספציפית ופרטנית למצבו הספציפי של כל מטופל ומטופל. טרם הטיפול, תיערך פגישה אישית של המטופל עם רופא מצוות המכון, הבוחן לעומק את מצבו הרפואי ומתווה את אופן הטיפול הנדרש.

הטיפול המכון מתאים לילדים ולמבוגרים, כאשר במידה והילדים נזקקים לליווי מבוגר, המבוגר המתלווה אליהם מורשה לשהות לצדם במהלך הטיפול. מעבר לכך, אנו מציעים מגוון רחב ואיכותי של עיסויים מקצועיים ומפנקים המוצעים כשירות משלים.

נשמח לעמוד גם לשירותכם!